Setup Menus in Admin Panel

Jak działa ditto.

Jak zacząć

Nauka online jest teraz łatwiejsza niż myślisz, przy zachowaniu takiej samej interakcji na żywo z lektorem jak na tradycyjnych lekcjach. 

Umów się na lekcję

Wybierz kurs indywidualny lub grupowy - jak bardziej lubisz. Ustal dogodne terminy i umów się.

Wejdź do wirutualnej klasy

W umówionym terminie kliknij link, który dostaniesz mailem i dołącz do wirtualnej klas

Ciesz się mówieniem

Ucz się korzystając ciekawych materiałów na platformie, rozmawiając na żywo z lektorem przez video-połączenie. 

poznaj korzyści

Co daje Ci ditto.

Swoboda nauki

Uczysz się jak Ci wygodnie - z dowolnego miejsca, z domu, z pracy, siedząc w parku czy kawiarni. Do lekcji możesz użyć laptopa, tabletu czy swojego smartfona.

Gwarancja szybkich efektów

Zajęcia one-to-one i w kameralnych 4-osobowych grupach zapewniają maksymalnie spersonalizowane podejście oraz pozwalają lektorowi reagować na bieżąco na Twoje potrzeby językowe, dostosowywać program i tempo nauki. To sprawia, że skuteczność metody ditto jest wyjątkowo wysoka.

Oszczędność czasu

Nie stoisz w korkach marnując czas na dojazd. Ucząc się z zacisza własnego domu, jesteś bardziej zrelaksowany, wypoczęty - to sprzyja efektywności.

Świetni lektorzy

Ditto to zespół doświadczonych i sympatycznych lektorów – native speakerów z całego świata i nauczycieli polskojęzycznych, którzy pokochali uczenie online. Każdy z nich jest świetnie przeszkolony nasz zespół metodyczny z nowoczesnych narzędzi i prezentacji materiałów online. Dla każdego uczestnika zajęć ditto dobieramy lektora najlepiej pasującego do potrzeb.  Jeśli w trakcie kursu chcesz spróbować nauki z innym lektorem, możesz to zrobić na każdym etapie nauki.

Dogodne terminy

Ty decydujesz kiedy się uczysz. Możesz spotykać się z lektorem online w stałym terminie, jeśli masz uporządkowany grafik, albo po prostu ustalać termin z lekcji na lekcję, jak tylko znajdziesz chwilę wolnego czasu i ochotę na lekcję. Zajęcia dla małych grup proponujemy również w kilku dogodnych terminach do wyboru.

Przejrzyste rozliczenia

Kursy ditto dostępne są w wygodnych pakietach 10, 20, 40 lekcji. Ty decydujesz ile trwa Twój kurs - wystarczy doładować konto. Z ditto. zawsze wiesz ile i za co płacisz.

Zacznij przygodę z ditto.

 Skontaktuj się z nami, a my poprowadzimy Cię prosto do celu.